Trening mają na celu ogólną poprawę

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu:

usługi

Zajęcia fitness stają się coraz bardziej popularne. To dobra forma, aby w aktywny sposób spędzić wolny czas i zadbać przy tym o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Studio zdrowia Art&health przygotowało szereg zajęć sportowych, które pomogą w utrzymaniu zdrowej i pięknej sylwetki oraz świetnej formy na lata!

BODYART® reha

Zajęcia z nurtu Body&Mind, które podnosza ogólną sprawność i kondycję psychofizyczną. Ćwiczenia pomagają umocnić i ustabilizować mięśnie i stawy, a dodatkowo modelują sylwetkę i pomagają zniwelować uciążliwe bóle kręgosłupa i kolan. Ćwiczenia angażuje większość mięśni i idealnie sprawdzi się w próbie powrotu do pełnej sprawności fizycznej po operacji, a także może pomóc jej uniknąć.

Body Ball - kinezyterapia

Jest to część fizjoterapii, mająca na celu leczenie ruchem. Na zajęciach wykonywane są ćwiczenia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem piłki gimnastycznej. Kinezyterapia z uwzględnieniem piłki ma dobry wpływ na niemal cały organizm. Odgrywa znaczącą rolę w poprawie i leczeniu wad postawy.

Zajęcia charakteryzujący się dużą dynamiką i podejściem funkcjonalnym. Polega na połączeniu ćwiczeń interwałowych z treningiem cardio, dzięki czemu spala mnóstwo kalorii i efekty pracy widoczne są już po kilku sesjach. Trening prowadzony jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę, który czuwa nad bezpieczeństwem podczas tak intensywnych zajęć.

TRENING OBWODOWY - kinezyterapia

Trening obwodowy pozwala zdecydowanie zwiększyć intensywność ćwiczeń, skracając przy tym ich czas i modelując sylwetkę. Rzeźbi ciało i poprawia wytrzymałość, a dodatkowo wzmacnia mięśnie, ścięgna i stawy. Idealny dla osób z ograniczoną ilością czasu, które chcą poprawić wygląd swojego ciała i zrzucić zbędne kilogramy w bezpieczny i zdrowy sposób.

Jest to trening z nurtu Body&mind, mający terapeutyczny wpływ zarówno na ciało, jak i duszę. Podstawą BODYART® jest połączenie treningu i relaksu, odnajdując przy tym harmonię i równowagę psychofizyczną. To perfekcyjne połączenie jogi, technik oddechowych i rehabilitacji. Trening opiera się na teorii Yin i Yang oraz teorii pięciu żywiołów.

AEROBOXING - kinezyterapia

Zajęcia charakteryzujący się sporą dynamiką i intensywnością. To połączenie fitnessu ze znanymi sztukami walki (boks, karate, czy kickboxing). Ćwiczenia wzmacniają mięśnie i wytrzymałość, nie będąc przy tym sportem kontaktowym.

Zdrowy kręgosłup

Trening mają na celu ogólną poprawę ruchomości kręgosłupa i zadbanie o jego kondycję. Idealne dla osób zmagających się z bólami tego narządu i chcących poprawić postawę ciała. Zajęcia zmniejsza ryzyko wystąpienia różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa oraz rozluźnia https://studio-zdrowia.pl/zajecia-fitness-niepolomice/ zajęcia fitness niepołomice i usuwa przykurcze mięśniowe.


Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Michałek2022-02-21

    Następnie zaprosił Hanię o gałąź, przeżył podjęty spośród rozrywką tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd pozyskał pracę w Antabie Powszechnym Armia Lokalnego.

Copyright © 2019 Bindumasaz.pl